preskoči na sadržaj
Školska natjecanja 2016./2017.

HRVATSKI JEZIK

7. razred

1. Marin Hopek

2. Mihael Hanžek

3. Lovro Hanžek

 

8. razred

1. Karolina Škof

2. Anamarija Hanžek

 

 

MLADI TEHNIČARI

6. razred

1. Julija Škof

2. Matea Runjak

3. Ivana Topolski

4. Petra Prišćan

 

7. razred

1. Marin Hopek

 

8. razred

1. Leonardo Škof

 

NJEMAČKI JEZIK

1.Tin Šarkanj

2.Nikola Puklin
 

MATEMATIKA

6.razred

1.Barbara Jaklić

2.Ivana Topolski

3.Matea Runjak
                   

7.razred

Marin Hopek
                   

8.razred

1.Valerija Kljak                               

2.Karolina Škof
 

GEOGRAFIJA

6. razred

1. Matea Runjak

2. Ivana Topolski

3. Petra Priščan

 

7. razred

1. Mihael Hanžek

2. Marin Hopek

 

8. razred

1. Tin Šarkanj

Školska natjecanja - sažetak

Natjecanja

Pohvaljujemo sve učenike naše škole koji su ove godine sudjelovali na školskim i županijskim natjecanjima.

  :: opširnije :: 


objavio: Irena Buđa  datum: 30. 3. 2016. 20:09
 


Školska natjecanja 2015./2016.

MATEMATIKA

5. razred

1. Ivana Topolski

2. Matea Runjak

3. Barbara Jaklić

8. razred

1. Snježana Hanžek

2. Josip Mikulčić

3. Domagoj Šaka

4. Josip Đurinek

5. Kristijan Bočkaj

6. Marijana Culej

 

GEOGRAFIJA

5. razred

1. Matea Runjak

2. Ivana Topolski

 

HRVATSKI JEZIK

8. razred

1. Marijana Culej (pozvana na županijsko natjecanje)

 

LIKOVNA KULTURA

Marin Hopek

Karla Stipeč

Snježana Hanžek

 

MLADI TEHNIČARI

Maketarstvo i modelarstvo

1. Ivana Topolski (pozvana na županijsko natjecanje)

2. Matea Runjak

Graditeljstvo

Marin Hopek (pozvan na županijsko natjecanje)

Strojarske konstrukcije

Jurica Brčić (pozvan na županijsko natjecanje)

Obrada materijala

Leonardo Škof

Fotografija

Marijana Culej (pozvana na županijsko natjecanje)

Elektronika

Josip Đurinek (pozvan na županijsko natjecanje)

Elektrotehnika

Mihael Hunjak

 

 

 

Školska natjecanja 2014./2015.

 

Školsko natjecanje iz geografije

6. razred

1. Nikola Puklin

2. Tin Šarkanj

 

7. razred

1. Snježana Hanžek

2. Marijana Culej

3. Domagoj Brčić

 

8. razred

1. Dominik Hanžek

 

 

Školsko natjecanje iz likovne kulture

1. Anamarija Hanžek

2. Snježana Hanžek

3. Karolina Mezak

4. Iva Balić

 

 

Školsko natjecanje iz matematike

6. razred

1. Tin Šarkanj

 

7. razred

1. Snježana Hanžek

2. Josip Đurinek

 

8. razred

1. Dominik Hanžek

2. Nikola Kovaček

3. Gabrijel Kurtanjek

4. Kristijan Horvat

 

Školsko natjecanje iz njemačkog jezika

8. razred

1. Iva Balić

2. Karolina Mezak

3. Stjepan Puklin

 

 

Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika

7. razred

1. Snježana Hanžek

2. Marijana Culej

 

 

Školsko natjecanje iz povijesti

7. razred

1. Snježana Hanžek

2. Domagoj Šaka

3. Marijana Culej

 

8. razred

1. Ana Vitković

2. Karolina Mezak

 

 

Školsko natjecanje iz kemije

7. razred

1. Snježana Hanžek

 

 

Školsko natjecanje iz tehničke kulture

 

6. razred

1. Jurica Brčić

 

7. razred

1. Marijana Culej

1. Snježana Hanžek

 

8. razred

1. Dominik Hanžek

1. Gabrijel Kurtanjek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tražilica



175 godina škole

  


Misao tjedna

"Najbolji učitelji ujedno su i najzahtjevniji učitelji: oni od učenika zahtijevaju razmišljanje."

William Glasser


Fotka tjedna

Školski prijevoz

 

Priloženi dokumenti:
Vozni red 2017.-2018.docx


Školska kuhinja

 

Priloženi dokumenti:
Tjedni jelovnik.docx


Školska natjecanja


Robotika

 


Anketa
Zbog čega ste posjetili web stranice naše škole?





Raspored zvona
  1. sat 8:00 - 8:45
  2. sat 8:50 - 9:35
  3. sat 9:55 - 10:40
  4. sat 10:45 - 11:30
  5. sat 11:35 - 12:20
  6. sat 12:25 - 13:10
  7. sat 13:15 - 14:00
  8. sat 14:05 - 14:50

Vremenska prognoza

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Vijesti

Korisni linkovi
Dnevni tisak

škole

ostalo...


Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400




preskoči na navigaciju