Već tradicionalno, na samom početku Mjeseca hrvatske knjige koji se obilježava od 15. listopada do 15. studenoga, naša škola sudjeluje u Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja.
Ovogodišnji kviz nosi naziv “Knjižničari – superjunaci”, a u njemu su sudjelovali učenici našeg petog razreda. Učenici su odgovarali na pitanja iz knjiga koje su napisali upravo knjižničari, a te knjige su Psima ulaz zabranjen, autorice Melite Rundek, Divlji lektor, autora Josipa Sršena te Bodljikava knjiga, autorice Ive Dužić. Organizator kviza su Knjižnice grada Zagreba, a našim petašima želimo puno sreće u nagradnom izvlačenju pobjednika.
Karla Puklin – učenica generacije!
Naše Učiteljsko vijeće i ove je godine nastavilo cijenjenu tradiciju izbora učenika generacije. U školskoj godini 2025./2026., među četrnaest učenika osmog razreda, za učenicu generacije izabrana je Karla Puklin. Karla je tijekom svih osam godina školovanja u Osnovnoj...



