Naši učenici izborili nastup na županijskim natjecanjima

Naši su učenici i ove godine ostvarili zapažene rezultate na školskim natjecanjima te izborili nastupe na županijskim natjecanjima iz Matematike, Njemačkog jezika, Tehničke kulture te na županijskoj smotri literarnog, dramskog-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo.

Na županijskom natjecanju iz Matematike našu će školu predstavljati učenik sedmog razreda Lovro Mezak čija je mentorica učiteljica Matematike Anamarija Gmaz.

Na županijskom natjecanju iz Njemačkog jezika natjecat će se učenik našeg osmog razreda Luka Bardi pod mentorstvom učiteljice Njemačkog jezika Jelene Vinter.

Županijsko natjecanje mladih tehničara izborili su naši učenici Zlatko Hanžek i Marko Uroić. Zlatko Hanžek, učenik našeg sedmog razreda, nastupit će u kategoriji Strojarske konstrukcije, a Marko Uroić, učenik našeg osmog razreda, natječe se u kategoriji Elektrotehnika. Mentor obojici učenika je učitelj Tehničke kulture Mladen Prugovečki.

Na ovogodišnjoj županijskoj smotri literarnog, dramskog-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo nastupit će četvero naših učenika. Učenici našeg sedmog razreda Zlatko Hanžek i Lovro Mezak na LiDraNu će nastupiti sa svojom religiozno-molitvenom radijskom emisijom Slavna otajstva Gospine krunice. Učenice osmog razreda sudjelovat će u kategoriji literarnih radova - Lucija Ozimec sa svojim literarnim radom Mirovni sporazum, a Petra Turčec s radom Krađa žirova i novi dom. Mentor učenicima je učitelj Hrvatskoga jezika Mario Šimudvarac.

objavio: Irena Buđa   datum: 3. 3. 2022.